ART / Oil paintings / Oil painting 14052090
nr 1405 2090
Ingrid Wermelin
(f. 1941), Sverige
Ingrid Wermelin (b. 1941), Sweden. Composition. Signerad Wermelin. Oil on canvas, outer dimensions including frame: 63x57 cm,
OIL PAINTING, Komposition. Signerad Wermelin. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 63x57 cm
Ingrid Wermelin De Lange, Swedish artist born 1941.
800
SEK 300
Monday June 21 2021
at 18:36:14
100 kr
150 kr
250 kr
- Thema-auction
Jun 21
Kvinnliga konstnärer
Read more about Kvinnliga konstnärer